Tidløs nøkkelring i metall.
0,23 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 36,25 | 33,75 | 32,50 |
Sølv
| Artikkelnummer | 19538050 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 0,23 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Metall |
| Størrelse | 7,4 x 0,4 x 2,5 cm |
| Emballasje | 250stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 24x39x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159047933 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 13070 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |