Klassisk nøkkelring med skjult lås. Inkludert svart gaveeske.
0,19 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 52,50 | 50,00 | 48,75 | 47,50 |
Sølv
| Artikkelnummer | 11803200 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 0,19 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Singlegering |
| Størrelse | 4,5 x 0,5 x 2 cm |
| Emballasje | 250stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 25x39x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159145295 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 21976 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |