I tillegg til å være essensiell på ethvert kontor, er Spectrum notatboken også et flott produkt for å markedsføre din merkevare eller logo. Den innbundne notatboken består av papp dekket med myk PU. De 96 linjerte arkene fra ansvarlige produksjonskilder på 60 g/m² er ideelle for å skrive ned raske ideer eller lange notater. A6 størrelsen er praktisk, siden den passer lett inn i den gjennomsnittlige vesken og er lett i vekt. Sidemarkeringsbånd og elastisk lukking i matchende farge.
0,57 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 20,75 | 20,50 | 20,00 | 19,75 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 10690500 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 0,57 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PU plast |
| Størrelse | 14,2 x 1 x 9 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 39x42x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159137535 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 54538 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |