Det perfekte produktet hvor envher som bruker det bidrar til større bevissthet rundt egen merkevare. Dokumentmappen i A4 størrelse inkluderer et praktisk rom pluss en glidelåslomme for oppbevaring av dokumenter. I tillegg har den en 20 siders linjert notatblokk pluss en penneløkke (penn og tilbehør er ikke inkludert). Dokumentmappen er laget av slitesterkt imitert skinn og har gode dekorasjonsmuligheter.
4,95 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 325,00 | 313,00 | 300,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 19549301 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 4,95 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Imitert skinn |
| Størrelse | 34 x 2,5 x 25 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 27x49x37cm |
| GTIN / EAN | 8713159049005 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2322 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |