Kelnerkniv med flaskeåpner, korketrekker og foliekutter.
0,40 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 30,00 | 28,75 | 27,50 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 11259900 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 0,40 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, Rustfritt stål |
| Størrelse | 13,5 x 1,3 x 4 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 17x24x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159181149 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |